Magia żywego słowa.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Pedagogiczne ZNP
poradniki

Magia żywego słowa to zbiór porad i wskazówek dla młodszych i starszych recytatorów, a także dla wszystkich tych, którym zdarza się mówić do większego grona odbiorców. Nasz poradnik to także niezastąpiona pomoc dla uczniów, którzy codziennie muszą odpowiadać na lekcjach. Zainteresowani znajdą tutaj, m. in.: rady jak dobrać repertuar, jak interpretowa dany materiał, wyćwiczyć oddech oraz cały szereg wskazówek na temat technik uczenia się tekstu na pamięć.