Dania niskotłuszczowe

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
gotowanie, dieta
Ninhydryna

Ta wspaniała książka kucharska prezentuje mnóstwo wyszukanych potraw, które odpowiadają zasadom zdrowego, wyważonego i niskokalorycznego żywienia, a jednocześnie świetnie smakują! Starannie dobrane przepisy zachwycą smakiem, a zawierają niewielkie ilości tłuszczu. Odkryjcie razem z nami kulinarne bogactwo zdrowej i niskotłuszczowej kuchni i skosztujcie wielu smakowitych potraw z całego świata. Przepisy – przejrzyście zestawione w grupach tematycznych i przedstawione krok po kroku na kolorowych ilustracjach – są jasne zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych. Oznaczono stopień trudności, czas przygotowania i gotowania każdej potrawy. Uzupełnieniem są rady kucharza i warianty przepisów. Podano wartości odżywcze i zawartość kaloryczną dań.

źródło opisu: bonamedia.pl

źródło okładki: bonamedia.pl

Kaja93 | 2014-02-21

Bardzo przyjemnie wydana książka, wzbogacona w rady kucharzy, spis wartości odżywczych, ilustracje kolejnych etapów gotowania, stopień trudności przygotowania. Cudo! Często będę korzystać.

POLECAM