9 (4 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
9788376720401
jagarkar

Jędruś ma dopiero siedem lat, ale już jest groźnym kapitanem. Wraz z niesforną kompanią piratów pokonuje stuzębnego smoka, przechytrza czarownika Brudasa i zaprzyjaźnia się z królewną Barbatką.
Jędruś kocha przygody, ale jest przecież tylko małym chłopcem – dlatego po wielu dalekich wyprawach z radością zawija do portu, w którym czeka na niego mama.

źródło opisu: Wydawnictwo Literatura, 2009

źródło okładki: http://www.wyd-literatura.com.pl/

Andrew | 2014-07-22
Przeczytana: 10 lipca 2014

Książka jest super sam ją polecam. Przygody pirata Jędrusia są ciekawe.

jak napisałem w mojej opinii Pinokio mam zeszyt gdzie piszę ręcznie
bajki. I na mojej stronie poświęconej Książce pirat Jędruś napisałem tak Nie mozie was puścić bo bajdzio lubi gości. będą siobie mieśkać w takich majutkich domkach.

Darka_pl | 2015-04-05
Przeczytana: 2011 rok

Jak byłam mała uwielbiałam tą książkę i chciałam być piratem :D

minbeat | 2014-12-21
Przeczytana: 21 grudnia 2014