Świadomość i opanowanie

Wydawnictwo: Jedność
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Agnieszka

Jedne dzieci są niesforne i ruchliwe, inne delikatne i subtelne. Każdy temperament jest wartościowy i przyniesie dobro, jeżeli tylko poznamy jego siłę i potencjał. Nic nie powinno się robić wbrew osobowości, dlatego szczególnym zadaniem opiekunów jest wspieranie dzieci w odkrywaniu ich talentów. Świadomość i opanowanie polegają na zrównoważonym uwzględnianiu indywidualnych cech charakteru, faz rozwoju, warunków społecznych i rodzinnych.

Autorka, doświadczony pedagog, daje wiele cennych i praktycznych porad, przytacza przykłady z codzienności, podpowiada, co zrobić, by dorastanie młodego człowieka przebiegało spójnie i harmonijnie.

Ten poradnik podpowie Państwu, jak twórczo pokierować rozwojem dziecka, aby wzmocnić jego osobowść.

źródło opisu: http://jednosc.com.pl/product_info.php?products_id=324

źródło okładki: http://jednosc.com.pl/product_info.php?products_id=324

Agnieszka | 2012-05-18
Przeczytana: marzec 2012

"Samoświadomość oznacza, że znam siebie
i każdego dnia uczę się poznawać siebie coraz lepiej"

Rewelacyjna książka opisująca metody kształtowania u dzieci kompetencji społecznych i rozwijania w nich samoświadomości. Cenny poradnik nie tylko dla rodziców.

Kasia Różańska | 2017-06-06
Lubczyk | 2015-09-26