Podatki i prawo podatkowe

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Podręczniki LexisNexis". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: LexisNexis
9788376207032
podatki, prawo, finansowe
biznes, finanse
mecque

Jest to pierwsze w polskiej literaturze tak kompleksowe ujęcie problematyki podatkowej. W opracowaniu przedstawiono zarówno teorię podatku, jak i obowiązujące w Polsce rozwiązania prawnopodatkowe. W szerokim zakresie uwzględniono dorobek nauki o podatkach oraz bogate orzecznictwo sądów administracyjnych. Książka jest nowoczesnym podręcznikiem dla studentów prawa, administracji, ekonomii i zarządzania. Stanowi nieodzowną pomoc w specjalistycznych studiach podyplomowych, kursach dla doradców podatkowych i audytorów oraz aplikacjach prawniczych. Umożliwia uzupełnienie wiedzy osobom wykonującym zawodowo obsługę prawno-ekonomiczną podatników, pracownikom administracji finansowej oraz parlamentarzystom i politykom.

źródło opisu: http://www.ksiegarnia.lexisnexis.pl

źródło okładki: http://www.ksiegarnia.lexisnexis.pl