Słownik wędkarski

Wydawnictwo: Graf-Punkt
83-86091-01-0
hobby
Bacha85

Pierwszy polski słownik języka wędkarskiego, zawiera ponad 1000 haseł, ponad 25000 słów o wędkowaniu. Na ryby idziesz przynajmniej z odrobiną niepewności. Słownik poda ci niezawodnie potrzebną i pewną informację. Ryba szybko się psuje, słownik jest zawsze aktualny i będzie ci służył przez całe życie. Czego nie umiemy nazwać- nie potrafimy zrozumieć; tylko słownik może przyjść ci ze skuteczną...

Czego nie umiemy nazwać- nie potrafimy zrozumieć; tylko słownik może przyjść ci ze skuteczną pomocą.

źródło opisu: Opis z okładki

źródło okładki: zdjęcie autorskie