83-86204-54-0
Etyka chrześcijańska
filozofia, etyka
babciastefcia

Jest tyle hałasu. Wszyscy wrzeszczą, że mają rację – chociaż każdy inną. Jedni ciągną cię w tę stronę, drudzy w tamtą. Jedni krzyczą: "Tylko tak żyj!" Drudzy: "Tylko wprost przeciwnie!" Migotają ci przed oczami hasła – fajerwerki. A więc spoko. Nie daj się zwariować. Żebyś się nie opamiętał dopiero wtedy, gdy już będzie "po herbacie" i zobaczysz, że jesteś stary. Złap dystans do tego...

A więc spoko. Nie daj się zwariować. Żebyś się nie opamiętał dopiero wtedy, gdy już będzie "po herbacie" i zobaczysz, że jesteś stary. Złap dystans do tego festynu! Zapanuj nad sobą i nad tym cyrkiem! Uspokój się. Uporządkuj sprawy.
Do tego powinna ci posłużyć ta książeczka.

źródło opisu: http://www.malinski.pl/?inc=k_focus&id=83

źródło okładki: http://www.malinski.pl/?inc=k_focus&id=83

Wiktor Szpunar | 2019-01-01
Przeczytana: 01 stycznia 2019

"Uspokój się. Uporządkuj sprawy" - pisze ks. Maliński i książeczka ta potrafi w tym co nieco pomóc, nie tylko nastolatkom :)

Łukasz Wolanin | 2018-09-07
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Religia
Przeczytana: 05 sierpnia 2002

Ksiądz Maliński na podstawie Darów Roztropności,Męstwa,Wstrzemięźliwości i sprawiedliwości rozprawia się z naszymi potrzebami zaletami dążeniami,nałogami grzechami i słabościami.

Polecam

Madzia | 2017-03-09
Przeczytana: 09 marca 2017

Książka zaskakuje swa prostotą i przesłaniem. Mimo iz napisana przez księdza to dla każdego wierzącego i nie wierzącego człowieka będzie odpowiednią, zwłaszcza dla osób młodych poszukujących sensu życia i motywacji do rozwijania swojego życia.

czlowiekfinn | 2013-04-16
Przeczytana: 16 kwietnia 2013

Serdecznie polecam. Książka naświetla wiele spraw i pomaga zwrócić uwagę na sprawy nad którymi warto popracować w młodym wieku. Żałuję, że tak późno po nią sięgnąłem, spóźniłem się jakieś 2-3 lata. Mimo wszystko książka to świetny poradnik. Maliński wpada nam w życie i porządkuje rozbałaganione życie, zwraca się z olbrzymią, przyjacielską prośbą o przyznanie się do wad ich eliminowania, ale także do znalezienia swoich zalet i talentów, które powinniśmy rozwijać, aby życia najzwyczajniej nie zmarnować. Bardzo mocno polecam!

babciastefcia | 2012-05-17
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 2000 rok

Dla nastolatków, którzy nie chcą żyć byle jak. Bardzo pomocna, szczera książka, dużo konkretów. Język typowy dla Ks Malińskiego - krótkie, rzeczowe zdania trafiające w samo sendo sprawy.