Pies w twoim domu. Wychowanie, żywienie, leczenie

Wydawnictwo: MADA
3 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
flora i fauna

Książka zawiera bardzo przydatne wiadomości o psie, funkcjonowaniu jego organizmu, o rozmnażaniu. Radzi, jak wybrać szczeniaka, dobrze go wychować i wyszkolić, jak zdrowo karmić psa, chronić przed chorobą, podawać leki, udzielać pierwszej pomocy, dbać, by zawsze był zdrowy, a właściciel w pełni usatysfakcjonowany z jego posiadania.

Dzieckokwiatu | 2015-06-01
Na półkach: Przeczytane, Książki 2015, Psy
Przeczytana: 01 czerwca 2015

Plus dla autora za dołączenie do książki szczegółowej anatomii psów i opisu chorób (choć na nosówkę szczepi się wcześniej niż podawał). Minus za radzenie ludziom używania przemocy wobec zwierząt ;) część informacji podanej przez autora jest dosyć .... wymagająca sprawdzenia :)

Joanna | 2013-07-17
Blackpoint | 2010-11-30