Mamo! Tato! Już jestem!

Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
albumy
Agnieszka

Elegancki, uroczy, przepięknie zilustrowany i mądry album, który możemy podarować rodzinie cieszącej się narodzinami dziecka. W środku znajdziemy miejsca na fotografie, wpisy najważniejszych dat oraz opis osiągnięć rosnącej pociechy. Autorka zadbała również o przypomnienie rodzicom etapów rozwoju dziecka w pierwszym roku życia, zaproponowała szereg zabaw, dzięki którym maluch uczy się i jednocześnie zacieśnia swoją więź z najbliższymi. Album ten to naprawdę wspaniała, rodzinna pamiątka.

źródło opisu: http://www.edycja.pl/produkty/ksiazki/albumy/mamo-tato-juz-jestem

źródło okładki: http://www.edycja.pl/produkty/ksiazki/albumy/mamo-tato-juz-jestem

Agnieszka | 2012-05-17
Przeczytana: 2011 rok

"Święci ludzie tworzą święte środowisko.
Święte środowisko wychowuje świętych ludzi"
/s. Elżbieta/

Pamiątkowy album z okazji narodzin dziecka, zawiera ciekawe myśli o rodzinie.

Różyczka | 2012-06-02