85 sposobów wiązania krawata. Czyli węzeł węzłowi nierówny

Wydawnictwo: Media Rodzina
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Sposobów wiązania krawatów jest o wiele więcej, niż to sobie wyobraża niejeden mężczyzna. Książka ta zawiera praktyczne wskazówki dotyczące efektownych wiązań, a wszystkie rodzaje węzłów objaśniono krok po kroku również na ilustracjach.

| 2014-10-24

Do czasu przeczytania tej książki nie umiałem wiązać krawata. Wydawalo się to czarną magią, a i z lenistwa zawsze prosiłem ojca lub dziadka o zawiązanie... no ale, że "stara szkoła" to czesto tylko jeden prosty wezeł. Dopiero przeczytanie książki otworzylo oczy na sztukę wiązania krawata.
Aby ładnie zawiazać krawat nie trzeba znać 85 sposobów wiazania, z których ogromna większość to tylko warianty najpopularniejszych węzłów.
Wystarczy wejść na Wiki by pobrać sobie tabelkę ruchów kilkunastu najpopularniejszych węzłów, z czego pasuje sie nauczyć z 3-5 węzłów... polecam wydrukować sobie tabelke ruchów i umieścić na wewnętrzenej stronie drzwi szafy... zawsze pod ręką gdy się zapomni, albo najdzie chęć na inny wezeł...

AttaShiel | 2015-07-31
litpawel | 2015-07-30