2065. Zatopione miasto

Wydawnictwo: Biobooks
7 (8 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
przyszłość, sf
Daria

Emil, 15-letni bohater powieści, dowiaduje się, że jego dziadek odkrył i wypróbował sposób na przemieszczanie się w czasie. Ciekawy swej przyszłości, przenosi się do roku 2065 i poznaje świat inny, niż sobie wyobrażał. Odwiedza rodzinne miasto, przeżywa serię burzliwych przygód, w których towarzyszy mu piękna Alaska, poszukuje zaginionej siostry ekolożki, bierze udział w tajemniczej misji, jest śledzony, wreszcie staje oko w oko z realną katastrofą ekologiczną.

źródło opisu: http://www.weltbild.pl/2065-zatopione-miasto_p11773348.html

źródło okładki: http://www.weltbild.pl/2065-zatopione-miasto_p11773348.html

kari2004 | 2016-01-24
Przeczytana: 26 września 2015

Książka "Zatopione Miasto" z serii 2065 jest dobra. Jest to książka z przekazem ekologicznym. Zanim zaczęłam ją czytać myślałam że będzie nudna, ale miło się zaskoczyłam. Książka chwilami jest wzruszająca, a chwilami wesoła. Zachęcam do przeczytania.
kari2004:)

fuzja | 2014-08-14

Nie mogę znaleźć następnych dwóch części

TheReadingGirl | 2013-05-20
Na półkach: Przeczytane, Dzieciństwo

Sympatyczna, miła w czytaniu książka.

Casey Dean | 2016-08-23
Przeczytana: 21 sierpnia 2016