Okładka książki Edith Piaf - Legenda i życie

Edith Piaf - Legenda i życie

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Niezwykłe biografie". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
papier
AnnaFiend
5,63 (8 ocen i 0 opinii)

Opis książki

Była największą francuską pieśniarką naszych czasów. Zaczęła śpiewać na ulicach i w kawiarniach Paryża; zyskała międzynarodową sławę w Europie i za oceanem. Życie Edith Piaf przypominało jej piosenki: miłość i ból rozstania, szczęście i rozpacz. Wybrańcy bogów żyją krótko - Piaf zmarła mając niespełna czterdzieści osiem lat, u szczytu sławy i kariery. Niemal do ostatniej chwili śpiewała; marzeniem...

Wybrańcy bogów żyją krótko - Piaf zmarła mając niespełna czterdzieści osiem lat, u szczytu sławy i kariery. Niemal do ostatniej chwili śpiewała; marzeniem jej było umrzeć na scenie, w świetle reflektorów. "Kocham was!" wołała do swojej publiczności.
Biografia Davida Breta ukazuje fascynujące koleje życiowe tej niezwykłej kobiety, wspaniałej artystki, która już za życia stała się legendą.

źródło opisu: Z okładki książki.

źródło okładki: zdjęcie własne

Gdzie kupić?