Szybki kurs wróżenia z kart klasycznych

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
978-83-7377-526-8
Angelika

Dzięki tej książce samodzielnie nauczysz się przepowiadać przyszłość. Nie będzie już ona skrywała przed Tobą żadnych tajemnic, i będziesz mógł wyjawić jej sekrety także innym. Za pomocą kart klasycznych rozwiniesz w sobie zdolność jasnowidzenia i wykorzystasz ją w życiu. Ta najprostsza i najbardziej przystępna do opanowania sztuka magiczna jest już w zasięgu Twojej ręki. Książka jest...

Książka jest praktycznym poradnikiem napisanym przez wróżbitę, jasnowidza o wieloletnim doświadczeniu. Dzięki niemu poznasz ten zawód „od podszewki”. Dowiesz się jak urządzić gabinet i oczyścić jego aurę. Jaką wybrać odpowiednią talię oraz najkorzystniejsze talizmany i amulety ochronne dla siebie i bliskich. Uzyskasz także szczegółowe informacje na temat kabały francuskiej.

Jeśli natomiast uznasz, że za wcześnie na samodzielne stawianie kart możesz udać się do wróżki. Dzięki temu poradnikowi poznasz sposoby na rozpoznanie osób godnych zaufania i unikanie szarlatanów. Dowiesz się na co także powinieneś zwrócić uwagę i jak należy przygotować się na taką wizytę, by wyjść z niej zadowolonym i w pełni usatysfakcjonowanym.
Twoja przyszłość jest w kartach. Czas ją poznać!

źródło opisu: http://www.talizman.pl/szybki-kurs-wroenia-z-kart-...(?)

źródło okładki: http://www.talizman.pl/szybki-kurs-wroenia-z-kart-...»

Larysa | 2012-07-06
Przeczytana: 02 lipca 2012

Uchachana po pierwszej pozycji, zaraz szybko zabrałam się za następną. Z wielką obawą, że "Szybki kurs wróżenia" również okaże się klapą, nastawiłam się na totalne rozczarowanie. A tutaj...niespodzianka, gdyż powoli z książką i talią kart zgłębiałam tajniki wróżb. I proszę mi wierzyć, książka ma w sobie to coś.

Aryna Goehling to wróżbita, jasnowidz i ezoteryk. Od lat bawi się wróżeniem z kart klasycznych i postanowił podzielić się swoją wiedzą właśnie z nami. Jego książka, z wyglądu niepozorna, kryje w sobie naprawdę ciekawe nauki. Napisana prostym i łatwym językiem trafia do każdego potencjalnego czytelnika i wykłada mu kawę na ławę nie tracąc przy tym na nuty tajemnicy. Aryna tłumaczy krok po kroku, czy raczej jak krowie na rowie co i jak z kartami. Po kolei wyjaśnia ich znaczenie, układ i położenie by następnie przejść do interpretacji. Ja, jako osoba ciężko kapująca naprawdę wiele się nauczyłam - a wróżby z kart zawsze wychodziły mi nad wyraz dobrze. W tej chwili potrafię...

Gumciobook | 2012-07-08
Na półkach: Posiadam
Przeczytana: 07 lipca 2012

Czy wiecie jak stawiać karty, żeby dowiedzieć się co Was spotka? aki wpływ na wróżkę mają emocje jej klientów? Jakie są talizmany i amulety ochronne? Albo jak oczyszcza się karty oraz pokój, w którym je stawiamy? To jest tylko garstka pytań, na które znajdziecie odpowiedzi w tej książce.
Na początku została umieszczona symbolika kart i znaczenia połączenia ich ze sobą. Każda karta jest opisana np. dama trefl symbolizuje kobietę fałszywą, zła, rywalkę i czasami teściową.
Znajdziemy tu mnóstwo szczegółowo opisanych układów kart, jak na przykład „siedem dni”, „za i przeciw” czy „lustro” ,pokazanych również na obrazkach co bardzo ułatwia zrozumienie.
W książce nie brakuje informacji o tym jaka powinna być wróżka, kiedy najlepiej wróżyć czy jaką talię kart wybrać.
Na samym końcu autor umieścił kodeks wróżbity( to jest niesamowite, że nawet wróżbici mają swoje prawa), kilkanaście przykazań szczęśliwego człowieka(to coś nowego i myślę, że każdego zainteresuje) i swoją modlitwę.
Nawet...

Juliab3 | 2012-05-25
Na półkach: Posiadam
Przeczytana: 21 maja 2012

Przez wieki wykształciły się różne sposoby poznawania przyszłości. Jedną z metod odkrycia niespodzianek, jakie szykuje dla nas los jest wróżenie z kart. Obecnie mamy duże pole manewru w kwestii ich wyboru, ponieważ na rynku znajdziemy wiele odmian sławnego Tarota, ale również karty Lenormand, runy i wiele więcej. Przy pięknie ozdobionych taliach zapominamy o tradycyjnych rozwiązaniach, mam tu na myśli oczywiście karty klasyczne, których nie zabraknie chyba w żadnym domu.

Aryan Goehling od dziecka posiada dar jasnowidzenia, który przez lata wykształcił do tego stopnia, że zawodowo zajmuje się pomaganiem innym ludziom. W napisanym przez niego poradniku znajdziemy podstawy niezbędne do przyswojenia umiejętności wróżenia z kart klasycznych. Pomimo zapewnień autora, znajdujących się we wprowadzeniu, nie odniosłam wrażenia, aby poznawanie przyszłości przy użyciu takich talii było łatwą sztuką. Jednak nie ma co się zniechęcać już na początku, najważniejsza jest chęć i motywacja.

...

toska1982 | 2013-02-09
Na półkach: Własna biblioteczka
Przeczytana: 09 lipca 2012

Każdy z nas czasem zastanawia się co czeka go w przyszłości, jak potoczą się jego losy. Jedni wierzą, że całe życie zaplanowane jest z góry, inni, że mamy wpływ na nasze życie i to jak je przeżyjemy, zależy tylko od nas, a jednak niektórzy gdy mają poważny dylemat wybierają się do wróżek, jasnowidzów, by ci naświetlili przyszłość, pomogli rozjaśnić nam naszą dalszą drogę. Ja muszę się przyznać, że nigdy nie byłam u żadnego jasnowidza, czy wróżki, ale zawsze byłam ciekawa jak to jest, co mogłabym usłyszeć, czy karty naprawdę są w stanie przewidzieć przyszłość. No właśnie, chyba najbardziej wierzę w karty, i jak tylko w moje ręce wpadła ta książka, byłam bardzo ciekawa, jak to z nimi jest.

Aryan Goehling to znany wróżbita, jasnowidz, ezoteryk, odczytuje on przyszłość z kart klasycznych, oczu, jak i zdjęć. W swojej książce jednak całkowicie skupia się na kartach i to tych klasycznych, bo jak pisze, są one „o wiele prostsze w nauce i interpretacji, konkretniejsze w swoim przekazie i...

vilandra | 2012-07-27

Któż z nas nie chciałby poznać przyszłości swojej i bliskich? Sztuk wróżebnych za pomocą których jesteśmy w stanie przewidzieć nasze dalsze losy jest wiele, jednak technika prezentowana przez pana Goehlinga należy do tych najprostszych, którą z łatwością będzie mógł opanować każdy, nawet ten "niewtajemniczony", który do tej pory nie odkrył w sobie podobnych zdolności :)
Chyba nie ma takiej osoby, która by nie posiadała swojej talii kart klasycznych - są tanie i łatwo dostępne. Niewielu jednak zdaje sobie sprawę, iż nie służą one jedynie do gry - mogę być także świetnym i skutecznym sposobem na odkrycie przyszłości owianej niepewnością i tajemnicą! Autor opisuje znaczenie kart i przedstawia ich różnorakie kombinacje. W dalszej części prezentuje ich rozkłady i szczegółowe interpretacje, które pozwolą nam precyzyjnie i na różne sposoby określić to, co czeka nas i tych, którym powróżymy :)
"Szybki kurs wróżenia z kart klasycznych" to nie tylko pozycja dla tych, którzy pragną poznać...

Alda | 2016-10-05
Na półkach: Wróżby
Scarlett | 2012-08-25
Na półkach: 52 książki (2012)
Przeczytana: 25 sierpnia 2012
fiendishfiancee | 2016-06-30