Kosmiczne komplikacje

Seria: To Lubię
Wydawnictwo: Literatura
jagarkar

Czym Gryzoń Mlaskoniowaty różni się od Chraponia? Jak doszło do nabicia w butelkę kapitana Banana przez przebiegłego pirata Brody Brody? Kto porwał fortepian? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w najnowszym zbiorze opowiadań Tomasza Trojanowskiego – autora nagrodzonych, znanych wszystkim Kocich historii. Tym razem pisarz zabierze Was do krainy czystej wyobraźni, w której – tak jak we śnie...

Tym razem pisarz zabierze Was do krainy czystej wyobraźni, w której – tak jak we śnie – wszystko może się zdarzyć.

Ilustrator: Marcin Bruchnalski

źródło opisu: Wydawnictwo Literatura, 2009