Basieq

Jest to drugie uaktualnione wydanie monografii, obejmującej obraz kliniczny, leczenie i profilaktykę stanów depresyjnych, a zwłaszcza chorób afektywnych. Przedstawiono w niej takie zagadnienia dotyczące zaburzeń nastroju oraz samobójstw. Wiele miejsca poświęcono omówieniu postępów w dziedzinie badań nad rolą czynników genetycznych i środowiskowych w etiologii, przebiegu i terapii depresji. Książka jest przeznaczona dla lekarzy psychiatrów, lekarzy innych specjalności, psychologów, studentów

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!