Fotograficzna kamasutra

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
poradniki

Sonntag Linda ZYSK I S-KA Rok wydania 2001 Stron: 128 Format: 20x27cm Oprawa: Twarda z obwolutąOdkryj nowe, podniecające pozycje miłosne wywodzące się z Kamasutry. Stylowe i nastrojowe fotografie ukazują pozycje miłosne, które wydłużą i pogłębią seksualną rozkosz. Opis każdej pozycji obejmuje komentarz pochodzący z fascynujących rad zawartych w Kamasutrze na temat seksualnego spełnienia. We wstępie można znaleźć sposoby wykrycia erogennych sfer za pomocą ćwiczen i stymulacji zmysłowej.

agrav90 | 2016-05-26
ansz | 2013-11-05