Kundalini esencja jogi

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza ABA
poradniki

O`Keeffe Darryl ABA INTERNATIONAL Rok wydania 2007 Stron: 90 Format: 17.0x20.0cm Oprawa: Kartonowa FoliowanaGuru Dharam Singh Khalsa i Darryl O`Keeffe założyli w 1996 roku SKY, Szkołę Kundalini Jogi. Tak jak robił to ich nauczyciel, Jogi Bhadżan, nauczają innych, jak praktykować i przekazywać świętą sztukę i naukę Kundalini Jogę. Kundalini jest naszym ukrytym duchowym potencjałem, przedstawianym w postaci węża, który leży zwinięty u podstawy kręgosłupa. Ta nieaktywna siła zostaje pobudzona do zycia dzięki praktyce Kundalini Jogi, w postaci metapsychicznej energii.

Binka | 2016-03-24
Jolanta | 2016-03-06