978-83-929787-7-0
komiksy

Biegun to historia trójki przyjaciół – Tomasza, Jana i Mateusza, których drogi rozeszły się wraz w wkroczeniem w dorosłość. Kiedy wiele lat później Mateusz ulegnie wypadkowi w górach Jan postanowi ściągnąć Tomasza do rodzinnego miasteczka. Jednak wspomnienia wspólnych eskapad to za mało by wyrwać przyjaciela z pourazowej traumy. Potrzeba wyzwania w postaci realizacji szalonego planu z...

Jednak wspomnienia wspólnych eskapad to za mało by wyrwać przyjaciela z pourazowej traumy. Potrzeba wyzwania w postaci realizacji szalonego planu z dzieciństwa- podróży na biegun północny. Przy pomocy mieszkańców miasteczka, swojej asystentki i skandynawskich inwestorów Tomasz udowodni, że można to zrobić nie opuszczając granic kraju, a wielkiego podróżnika można spotkać w przydrożnym warsztacie samochodowym.

Poznaj tę niezwykłą opowieść o przyjaźni i zdobywania biegunów.

źródło opisu: http://instytutkaminski.pl/wydawnictwa.php

źródło okładki: http://instytutkaminski.pl/wydawnictwa.php

Qulturasłowa | 2012-06-13
Przeczytana: 13 czerwca 2012

Wspaniała książka o sile przyjaźni i potędze marzeń, a jednocześnie doskonały, niezwykle dojrzały komiks.

szimus | 2013-02-06
Na półkach: Przeczytane, 2013, Komiks

Bardzo dobry. Może i naiwny, ale ma klimat jakichś dawnych książek przygodowych dla młodzieży.

animaniak | 2016-10-31
NNN | 2016-02-13