Motywacja

Wydawnictwo: Astrum
poradniki

Publikacja jest wynikiem wykładów i seminariów na kursach dotyczących zagadnień marketingu i rozwijania motywacji w organizacjach na przykładzie konkretnej firmy. Praktyczne wskazówki Klausa Kobjolla z zakresu zarządzania znajdują duże zastosowanie w drobnych i średnich zakładach wszystkich branż. Są one szczególnie przydatne właścicielom i dyrektorom firm oraz wszystkim tym, którzy sprawują funkcje kierownicze i zarządzają zespołami pracowniczymi, stosując różne formy motywacji.

Jlb | 2014-02-17
Przeczytana: 2009 rok