Strzał, którego nie było

Wydawnictwo: Czytelnik
Wystrieł, ktorogo nie było
literatura faktu
Bacha85

Jak zginął Adolf Hitler? Kwestia ta- pozornie ustalona- wciąż jeszcze wywołuje żywe polemiki na łamach prasy światowej. Lew Bezymieński-m znany czytelnikom polskim jako autor książek: "Śladami Martian Bormanna" (1967r.) oraz "Z Hitlerem i bez Hitlera" (1970r.)- ukazuje nam "berliński finał" w świetle badań radzieckiej komisji śledczej i na podstawie faktów stwierdzonych przez specjalny oddział...

Lew Bezymieński-m znany czytelnikom polskim jako autor książek: "Śladami Martian Bormanna" (1967r.) oraz "Z Hitlerem i bez Hitlera" (1970r.)- ukazuje nam "berliński finał" w świetle badań radzieckiej komisji śledczej i na podstawie faktów stwierdzonych przez specjalny oddział wywiadu wojskowego. Prócz zeznań świadków i protokołów z szeregu ekspertyz znajdujemy tu także relacje ludzi, którzy po upadku Berlina pierwsi dotarli do bunkra pod Kancelarią Trzeciej Rzeszy.

źródło opisu: Opis z okładki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!