Full Exposure

Wydawnictwo: Ellora's Cave
9781419917707
angielski
Karin

Keeley Jackson has a problem. She’s madly in love with her cousin’s friend Sean Hastings, but the trouble is, he doesn’t know she exists. All he sees is the flat-chested little girl with the big glasses whom he always called “Squints”. Despite what she might think, Sean has definitely noticed Keeley is all grown up. The proof is right there every time he looks her way. He’s just not sure if...

Despite what she might think, Sean has definitely noticed Keeley is all grown up. The proof is right there every time he looks her way. He’s just not sure if he’s willing to risk losing his best friend in order to have her.

For Keeley, enough is enough. With the help of her best friend, she cooks up a plan that will surely show Sean she’s not a little girl any longer, even if that means posing suggestively for erotic photographs. It’s a risky venture, but Keeley knows in order to get Sean for herself she will have to risk nothing less than full exposure.

źródło opisu: Ellora's Cave Publishing, 2008

źródło okładki: http://www.ellorascave.com/full-exposure.html

Aleksandra | 2017-05-11
Przeczytana: 11 maja 2017

Keeley Jackson od lat kocha się w Seanie Hastingsie,najlepszym przyjacielu jej kuzyna,jednak Sean nie zauważa jej wcale,nadal traktując ją jak małą,potrzebującą ochrony dziewczynkę.Zdesperowana i zdeterminowana kobieta zamierza pokazać ukochanemu kim się stała,że dorosła i sama decyduje o swoim życiu zarówno osobistym jak i seksualnym.Za namową przyjaciółki zamierza uwieść Seana i umawia się z nim na sesję zdjęciową-Sean jest fotografem i ma prywatne studio w mieszkaniu.Tymczasem Sean od lat walczy z samym sobą,swymi uczuciami do Keeley i lojalnością wobec przyjaciela,nie chcąc stracić jego przyjaźni kosztem związania się z ukochaną kobietą.Gdy Keeley przychodzi do niego,aby zrobić serię zdjęć,mężczyzna dostrzega w tym swoją szansę na wyjawienie jej swoich uczuć.Jednak Keeley wymyśla bajeczkę o fikcyjnym kochanku,dla którego chce zrobić buduarowe zdjęcia-pełne namiętności,zmysłowości,ociekające seksem i nieprzyzwoitością,aby zwabić Seana w swoją pułapkę i sprawić,by dostrzegł ją...

zitunia | 2017-01-16

Książka nie emanuje erotyzmem, jest wręcz wulgarna i to w ten zły sposób. Fabuła nie istnieje, a to co dostajemy, to wypełniacz do kolejnych opisów gry wstępnej. Dla mnie kiepsko napisana. Czytałam sporo rzeczy i wiem, że nawet pornografię można dobrze napisać. Plusy: jest krótka.

beti | 2017-01-04
Przeczytana: 04 stycznia 2017

beznadziejnie się czytało,do tego jak opinia powyżej za bardzo wulgarna i tandetna

Kasia1101998 | 2016-02-17
Przeczytana: 03 lipca 2015

Zbyt wulgarna i mocno oklepana.