Miłość przemienia. Przezwyciężanie trudności małżeńskich i rodzinnych

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka Dnia Pańskiego". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
rodzina, małżeństwo
poradniki
Iwona

Książka jest zapisem doświadczeń i wniosków, będących rezultatem towarzyszenia dziesiątkom małżeństw i rodzin w ich zmaganiach z dramatycznymi nieraz trudnościami oraz w ich poszukiwaniu dojrzałości i szczęścia. Jej lektura da szansę na to, aby kolejne małżeństwa w swych trudnościach mogły skorzystać z doświadczeń i sukcesów innych ludzi.
Autor Książki Ks. Marek Dziewiecki

źródło opisu: http://www.tolle.pl/pozycja/milosc-przemienia

Agnieszka | 2017-08-14
Na półkach: 2017
Przeczytana: 14 sierpnia 2017

"Rodzina jest niezastąpioną szkołą miłości"

Książka zawiera wielowymiarowe spojrzenie na małżeństwo, rodzinę, życiowe problemy ludzi. Wszystko w duchu chrześcijańskim. Wartościowa lektura.

akw | 2014-03-11
Na półkach: Posiadam