Zgłosuj na książki roku 2017

Kinga i jak ją rozgryźć

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Kinga". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Hokus-Pokus
978-83-604021-4-6
kinga, dla dzieci, ilustrowane
jagarkar

Oto druga część przygód Kingi – dziewczynki z charakterem. Tym razem bohaterka wyjeżdża z rodziną na wakacje nad morze. Tam dowiaduje się, że będzie miała kolejne rodzeństwo. Kinga nie jest najszczęśliwsza z tego powodu. Ale poznaje Romka, który staje się jej najlepszym kumplem. Razem próbują stawić czoło wakacyjnej rzeczywistości i miło spędzić czas. Książka z dużą dawką humoru - świetne dialogi oraz monologi wewnętrzne głównej bohaterki. Do tego nowoczesne, odważne ilustracje Jana Ciecierskiego.
Patron medialny: Bromba.pl (może będzie ich więcej :)

źródło opisu: Wydawnictwo Hokus-Pokus, 2008

źródło okładki: http://www.hokus-pokus.pl/ksiazka/42/index.html

marika3333 | 2013-03-01
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Audiobook
Przeczytana: 01 marca 2013

Krótkie opowiadanie o małej Kindze. Autorka pokazała swoją wersję odpowiedzi na pytanie: "Jak myślą dzieci?"

Mamobab | 2016-05-20
Becik | 2012-12-11