Daewoo Lanos

Wydawnictwo: WKŁ
8320613574
motoryzacja

Bogato ilustrowany poradnik przeznaczony dla posiadaczy i użytkowników popularnego samochodu klasy średniej Daewoo Lanos. W książce zamieszczono:opisy samochodu w różnych wersjach i odmianach,zasady użytkowania i obsługi,informacje dotyczące wykrywania typowych niesprawności,schematy instalacji elektrycznej,załączniki z danymi technicznymi, momentami dokręcania i charakterystycznymi wymianami,słowniczek skrótów anglojęzycznych.

Piechotnick | 2018-05-12
Na półkach: 2018, Przeczytane