Lubimyczytać.pl to:
ponad 664 tys. recenzji
ponad 220 tys. książek
własna biblioteczka
system rekomendacji
Okładka książki W oczekiwaniu na dziecko

W oczekiwaniu na dziecko

Autor:
What To Expect When You're Expecting
wydawnictwo
REBIS
poradniki
typ
papier
7.36 (110 ocen i 17 opinii)

Opis książki

Nowe poszerzone, uzupełnione i uaktualnione wydanie. Najlepiej sprzedająca się książka w Ameryce, jeden z największych bestsellerów w Polsce. Wyczerpujące źródło informacji na temat: wyboru lekarza, wywiadu ginekologicznego, diagnostyki prenatalnej, przebiegu porodu, ciąży wysokiego ryzyka, ponownej ciąży, ciąży bliźniaczej, cesarskiego cięcia, diety ciążowej, karmienia piersią, współżycia płciowego w czasie ciąży.

Polecamy

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena
Opinie i aktywności czytelników
Agnieszka | 2010-05-30
Przeczytana: 30 maja 2010

Bardzo dobrze napisany fachowy poradnik dla przyszłych rodziców. Miesiąc po miesiącu w bardzo przejrzysty sposób przedstawia, co się dzieje z ciałem kobiety, jak rozwija się dziecko, na co trzeba zwrócić uwagę, a czego absolutnie nie należy się bać. Odpowiada na bardzo wiele pytań, które stawiają sobie ciężarne, także tych z zakresu trudnych. Końcówka książki mówi o porodzie i okresie połogu. Jest też rozdział skierowany dla przyszłych ojców.
Szczerze polecam! Moim zdaniem jest to najbardziej rzetelny poradnik dla ciężarnych na polskim rynku.

wredo | 2012-12-20
Przeczytana: 05 sierpnia 2012

Dobry poradnik, który zawiera dużo ciekawych informacji dla przyszłych mam:) To jest druga tego typu książka po "Ciężarówką przez dziewięć miesięcy. Przewodnik po ciąży i okolicach" , który czytałam w tamtym okresie, w związku z czym nie mam wielkiego porównania. Większość cennych informacji czerpałam z tej książki ponieważ "Ciężarówka..." według mnie na wyrost nazywana jest poradnikiem:) Z czystym sumieniem mogę polecić zarówno do przeczytania jak i do zakupu:)

fiszunia | 2010-12-23
Przeczytana: 23 grudnia 2010

Świetny poradnik dla przyszłych rodziców. Rozwiewa wiele wątpliwości, porusza nawet, wydawać by się mogło, prozaiczne tematy. Stanowi domową furtkę bezpieczeństwa, kiedy coś Cię niepokoi, ciekawi, zastanawia.
Polecam!

Justi | 2013-01-29
Na półkach: Przeczytane, Pożyczone, 2012
Przeczytana: 29 stycznia 2013

Jest to pewien rodzaj encyklopedii ciążowej w formie pytań i odpowiedzi. Prawie każdy możliwy temat poruszony i dość fachowo opisany (w tym wszelkie możliwe choroby i powikłania, co może nieco przytłaczać). Niestety książka przeznaczona na rynek amerykański, więc część informacji trzeba przefiltrować przez polskie warunki - w szczególności lekarską opiekę okołociążową i niektóre przestarzałe już metody postępowania.

Ruda | 2012-02-21
Przeczytana: 2008 rok

Książkę kupiłam będąc w ciąży i okazała się bardzo przydatna. Przebyła ze mną już dwie podróże trwające 9 miesięcy! Jest to idealny przewodnik dla każdej przyszłej mamy. Dokładnie opisuje przebieg ciąży, wszelkie możliwe dolegliwości i rozwój dzidziusia. Serdecznie polecam :)

Anna | 2011-11-29

Super książka dla kobiet w ciąży, przydała mi się wielokrotnie w czasie moich 3 ciąż :)

Dorcia | 2010-04-17
Przeczytana: 2005 rok

Ciekawa, dużo informacji dla przyszłych rodziców.

Amaris | 2010-11-02
Przeczytana: 01 maja 2005

Bardzo dobry poradnik...

sonia | 2011-03-12
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 2011 rok

Książka godna polecenia każdemu przyszłemu czy ponownemu rodzicowi. Pomimo obszernej objętości, napisana jest bardzo przejrzyście, odpowiada na pytania, które często pojawiają się w głowach przyszłych rodziców. Zawiera informacje nie tylko na temat biologii ciąży czy pierwszych dni z dzieckiem, ale również dba o wiadomości psychologiczne. Skomplikowane reakcje biologiczne przekłada na prosty i zrozumiały język, jest miejsce na notatki.
Nie określam dokładnej daty przeczytania tej książki, ponieważ wiem, że będę do niej niejednokrotnie wracać.

beautylife90 | 2014-01-20

Zdecydowanie nie polecam tej książki. Nie dość, że treść rodem z encyklopedii to mam wrażenie większość tematów może zdołować ciężarną, wiele zagrożeń które mogą się przytrafić, za mało radość, która wiąże się z tak pięknym przeżyciem. Rodział poświęcony diecie oderwany od rzeczywistości i w pełni teoretyczno- ksiazkowy. Szkoda pieniędzy na zakup.

Załóż konto za darmo!

71. rocznica
  • Wiktor Suworow
    67. rocznica
    urodzin
    Dobry, to człowiek, który nie ukrywa siedzącego w nim zwierzęcia. a taki co usiłuje udawać dobrego, jest wręcz niebezpieczny. Najgroźniejsi są ci, którzy sami głęboko wierzą, że są dobrzy. Odrażający, ohydny przestępca może zamordować jednego człowieka, dziesięciu, stu, ale nigdy nie zabija milionów. Miliony mordują ci, którzy mają się za samą dobroć.
  • Mary Hoffman
    69. rocznica
  • Arto Paasilinna
    72. rocznica
    Umrzeć zawsze się zdąży.
  • Simon Beckett
    46. rocznica
    urodzin
    Nie ma drugich szans, są tylko inne. Jakąkolwiek podejmiesz decyzję, życie zawsze będzie inne niż wtedy, gdybyś podjął inną.
  • Elina Hirvonen
    39. rocznica
    urodzin
    Nigdy nie umiałam jej sobie wyobrazić. Miłości, która jest tak niepodważalna, że mogę być zapłakana i rozbita, a mimo to pewna, że ktoś będzie mnie trzymał i chciał, bym następnego dnia obudziła się przy nim.
  • Hanna Januszewska
    109. rocznica
  • Merete Lien
    62. rocznica
  • Peter S. Beagle
    75. rocznica
    urodzin
    Ten wybierać drogę musi, komu wszelki szlak odcięło. Utracone wiecznie kusi, co minęło to minęło.
  • Julie Powell
    41. rocznica
    urodzin
    Julia nauczyła mnie, jak znaleźć własną drogę. Nie jest tak, jak sądziłam. Sądziłam, że chodzi o... nie wiem, o pewność siebie, silną wolę albo szczęśćie. To też warto mieć, bez wątpienia, ale jest coś innego, coś, z czego biorą się wspomniane wyżej rzeczy. To radość.
  • Adolf Hitler
    125. rocznica
    urodzin
    Walczyć mogę tylko o coś, co miłuję, miłuję tylko to, co szanuję, szanuję tylko to, co rozumiem.
  • Jan Dobraczyński
    104. rocznica
  • Bram Stoker
    102. rocznica
    śmierci
    Kocham szarość, mrok i ciemność nocy, lubię być sam, a za najodpowiedniejsze towarzystwo uznaję własne myśli.

Znajdź nas na Facebooku