Mgiełka i biała biedronka

Tłumaczenie: Andrzej Polkowski
Wydawnictwo: Egmont Polska
Silvermist and the ladybug curse

Mgiełka jest spokojną wodno utalentowaną elfą. Nic nie może wyprowadzić jej z równowagi. Nigdy się nie denerwuje. Nigdy? Odkąd na jej głowie przysiadła biała biedronka, zaczęły się same kłopoty. Przedtem nigdy niczego nie gubiła, nie popełniała fatalnych pomyłek, a teraz... Mgiełka nie wierzy w głupie przesądy, ale musi przyznać, że te wszystkie pomyłki i nieszczęśliwe wypadki nękają ją od chwili, gdy znalazła białą biedronkę. Może inne elfy mają jednak rację? Może naprawdę prześladuje ją okropny pech? I jak się go pozbyć?

weronikadobosz1 | 2014-12-07

Ciekawa, zabawna. polecam :-)

Leania112 | 2015-08-19
Kasia359 | 2014-11-29