Martwi i nieobecni

Wydawnictwo: Jaguar
kosmos, niebezpieczeństwo
Sherry

To, co niewinne w skali kosmicznej, okazuje się zabójcze dla ziemi. Kiedy asteroida uderza w Księżyc, warunki na naszej planecie ulegają drastycznej zmianie.Fale tsunami, tornada i trzęsienia ziemi to dopiero początek. Tuż po kosmicznej katastrofie, w Nowym Jorku zaczyna się koszmar, z którego wielu się nigdy nie przebudzi. Bez elektryczności, telefonów, bez rodziców, nastoletni Alex musi...

Tuż po kosmicznej katastrofie, w Nowym Jorku zaczyna się koszmar, z którego wielu się nigdy nie przebudzi. Bez elektryczności, telefonów, bez rodziców, nastoletni Alex musi utrzymać przy życiu swoją młodszą siostrę i siebie. Za wszelką cenę.

źródło opisu: paranormalbooks.pl

źródło okładki: paranormalbooks.pl