100 powodów do radości

83-88598-66-X
radość, szczęście, aforyzmy, cytaty
religia
Agnieszka

Radość to stan ducha, przepełnia nas, uskrzydla, sprawia, że na życie patrzymy przez różowe okulary, nie zważając na jego niedoskonałości. Cieszy nas każdy drobiazg, stajemy się jakby wrażliwsi na piękno otoczenia, a ludzi wokół nas traktujemy serdeczniej, życzliwiej. Po prostu nasze serce się otwiera. Warto więc na co dzień szukać powodów do radości. jednego, stu, tysiąca! Cóż więcej można by rzec. O radości, trwaj!

źródło opisu: Wydawnictwo Św. Antoniego, 2005

źródło okładki: http://www.antoni.pl/dla_ducha/100_radosci.html

Agnieszka | 2012-05-13
Na półkach: :-) Mam
Przeczytana: 2011 rok

"Uśmiech odmładza duszę"

Pozytywne myśli pełne radości.

keys | 2013-05-24
Na półkach: Do kupienia