Ziemia, rośliny, zwierzęta

Wydawnictwo: Polska Oficyna Wydawnicza BGW
La Nature
83-85167-005
Bacha85

Ziemia, rośliny, zwierzęta jest polskim tłumaczeniem wydania francuskiego LA NATURE Laroussa, będącego drugim tomem serii "Pour Connaitere". Książka po raz pierwszy ukazała się w języku angielskim, a kolejne edycje były stale poprawiane i ulepszane przy ścisłej współpracy zespołu naukowców i profesorów. Ziemia, rośliny, zwierzęta jest historią naszej planety i jednocześnie historią życia an...

Ziemia, rośliny, zwierzęta jest historią naszej planety i jednocześnie historią życia an Ziemi. Zakres zagadnień został tu omówiony w najróżniejszych aspektach tematu.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!