zwycięskie CV

Wydawnictwo: Rebis
6 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
9788373019218
poradniki

Wszystko jest proste, gdy masz dobry pomysł Kiedy pracodawca bierze do ręki twoje CV, masz około ośmiu sekund, aby zrobić na nim wrażenie. Zwycięskie CV pomoże ci uzyskać ten efekt. Bez względu na to, czy szukasz tej najważniejszej, pierwszej pracy, czy też wznosisz się na oszałamiające wyżyny kadry kierowniczej, masz przed sobą 52 doskonałe pomysły, które pomogą ci zdobyć tę wymarzoną posadę. W tej książce znajdziesz wszystko ? od najlepszych technik sprawdzania firm do najefektywniejszych sposobów wykorzystania elementów wizualnych. Zwycięskie CV pomoże ci spełnić twoje marzenia. Wykorzystaj jeden z naszych pomysłów? Pamiętaj: jeden dobry pomysł może zmienić twoje życie ...bądź błyskotliwy! Porozmawiajmy o tobie. Jesteś bystry, poważnie myślisz o własnej karierze, której już zdążyłeś posmakować. Ale sama pasja nie wystarczy, więc powodowany ambicją, ciekawością czy też nużącą stabilizacją, szukasz obecnie wskazówek i technik, które pomogą ci wspiąć się wyżej. Dwie obietnice: Pierwsza ? nie będziesz musiał brnąć przez potok słów ani przedzierać się przez gąszcz teorii po to, aby natrafić na okruchy mądrości. Druga ? nasi autorzy nie będą traktować z wyższością, ponieważ wiedzą, jak to jest być na twoim miejscu..

| 2013-10-21

Książka zawiera ciekawe informacje dot. pisania CV

AnQ | 2013-11-04
litpawel | 2015-07-30