Zmierzch. Powieść ilustrowana. Część 2

Cykl: Zmierzch. Powieść Ilustrowana (tom 2)
Wydawnictwo: Publicat
9788324519330
Zmierzch
komiksy
A--

Wersja komiksowa popularnej książki S.Meyer w adaptacji Kim Young.

źródło opisu: Publicat, 2012

źródło okładki: Publicat, 2012

Zaczytana | 2019-01-18
Przeczytana: 18 stycznia 2019

Mój pierwszy kontakt z literaturą w obrazkach, jestem mile zaskoczona i chciałabym więcej, kolejne części najlepiej do „Przed Świtem”. Polecam osobom, którym podobała się Saga Zmierzch.

PolkaPati | 2017-08-10
Przeczytana: 10 sierpnia 2017

Książka jest super mam nie dosyt. Niestety nie jest cała pierwsza część w tych dwóch tomach ale warto było zobaczyć i przeczytać coś innego. Young Kim miała świetny pomysł by stworzyć ilustracje do Zmierzchu. Postacie w tej książce mają zaburzenia wzrostu Edward, Emmet, Jasper, i inni wyglądają przekomicznie w za długich nogach (ha ha). Ta książka jest oderwana od rzeczywistości i warta polecenia dla każdego nawet tych którym wydaje sie nudny :)
Książka na kilka godzin, szybko sie ją czyta. Po przeczytaniu tych dwóch części mam ochotę przypomnieć sobie cały cykl zmierzchu.

Vagabunda | 2017-08-03
Przeczytana: 03 sierpnia 2017

No pomimo tego że nie jestem fanką Zmierzchu komiks był bardzo przyjemny. Miło się czytało, idealny na zabicie czasu. Serdecznie polecam. :)

Wkp | 2016-07-08

KOMIKS O ZMIERZCHU

Pierwszy tom komiksowej adaptacji bestsellerowego „Zmierzchu” skończył się w połowie wydarzeń opisanych w pierwszym tomie tej sagi. Teraz nadszedł czas dokończenia opowieści o początkach miłości Belli i Edwarda, a także rozstrzygającej walki z pierwszym prawdziwym złem, jakie staje na ich drodze.

Nic nie zapowiadało, że tak wszystko się potoczy, a jednak! Wyalienowana Bella, która z trudem odnalazła się w nowym miejscu, jako szara myszka, nie mogła mieć szans u szkolnego przystojniaka, Edwarda, który za zimnym obliczem skrywał wielki sekret. Tak się jednak złożyło, że połączyło ich uczucie, a teraz są parą. Co to oznacza w praktyce, nikomu nie trzeba mówić. Nadszedł czas by Bella dowiedziała się szczegółów największego sekretu rodziny Edwarda oraz bliżej poznała poszczególnych je członków. Ciepłe przyjęcie z ich strony nie wyklucza jednak niebezpieczeństwa. Wszyscy krewni ukochanego dziewczyny – z nim samym na czele – są bowiem wampirami. Jednak ich obecność...

Aleksandra | 2016-06-02
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Wampiry
Przeczytana: 02 czerwca 2016

Więcej szczegółów i bardziej logiczna całość niż w pierwszej części "Powieści ilustrowanej".

julia09080 | 2015-12-22
Przeczytana: 22 grudnia 2015

Bardzo mi się podobało! Polecam

laskosko | 2014-07-14
Przeczytana: 13 lipca 2014

Zmierzch. Najbardziej znana saga XXI wieku, ulubiona książka nastolatek. Stephanie Mayer nadała wampirom nowe oblicze, dzięki któremu z krwiożerczych bestii stały się najbardziej romantycznymi istotami na ziemi. Niestety, niedawno musieliśmy pożegnać się na dobre z przystojnym Edwardem i kruchą Bellą, oglądając ostatnią ekranizację Przed Świtem. Ale Mayer nie dała nam zapomnieć o sobie tak łatwo! Razem z Young Kim postanowiły raz jeszcze przenieść nas w magiczny świat wampirów i wilkołaków, tyle, że tym razem, z nieco innej perspektywy…
Zmierzch Powieść Ilustrowana część 2, to kontynuacja komiksowej interpretacji historii Belli i Edwarda, wzbogacona o zapierającą dech w piersiach grafikę, nadającą sadze zupełnie nowe znaczenie.
Miałam do czynienia z wieloma komiksami, ale jeszcze nigdy nie znalazłam żadnego, który reprezentował by taki profesjonalizm. Całość przeczytałam dwa razy – najpierw skupiając się na tekście, potem na obrazkach.
Treść jak treść, jest podobna, a właściwie...

Arisu Yoshioka | 2014-03-30
Przeczytana: 26 lutego 2014

PIĘKNE !!! :D :D WARTO BYŁO KUPIĆ :D

alisha90 | 2014-03-22

Nikomu chyba nie trzeba mówić o czym będzie recenzja. Tak tak moi drodzy, cofamy się do początków mojej przygody z blogiem. Dziś na tapecie mamy "Zmierzch - powieść ilustrowana". O tej serii słyszał cały świat, miliony osób ją uwielbiają a dwa miliony nienawidzą. Ja z biegiem czasu podchodzę do całej tej historii bardzo sympatycznie. Nie jestem jakąś wielką fanka, ale to były moje początki czytelnictwa i zawsze będzie ona dla mnie sentymentalna. Gdy zorientowałam się, że na polskim rynku pojawiła się wersja ilustrowana wiedziałam, że będę musiała się z nią zapoznać.

Książki zostały wydane przez Publicat w twardej oprawie. Pierwszy tom "Zmierzch" został podzielony jeszcze na dwie części. Okładki są jednak tak stworzone, żeby tworzyć jedną całość. Dzięki dwóm częściom możemy chociaż dwa razy cieszyć oko pięknymi ilustracjami.

Skoro już o ilustracjach mowa to warto wspomnieć, że są one autorstwa Young Kim. Powiem jedno: kobieta ma mega talent! To jak ona w swoich ilustracjach...

32Polak | 2014-03-17
Przeczytana: 2012 rok

O dziwo, o wiele lepsza od książki i filmu.