Szczególny dar urodzinowy

7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
9788372012951
inne
Agnieszka

Ilustrowana, mała książeczka mówiąca o miłości, uczuciach jakie wyrażamy wobec osób najbliższych i nie tylko. Pamiętamy o nich zawsze, ale w szczególny sposób w dniach wyjątkowych, a takim jest zawsze dzień urodzin. Bez względu, w jakim jesteśmy wieku, małe rzeczy mogą uwolnić głęboko schowane wspomnienia. Możemy się nimi razem rozkoszować nawet wtedy, gdy jesteśmy rozłączeni. W dniach urodzin Bóg łagodnie szepce do Ciebie. Książeczka mogąca być wspaniałym, małym prezentem dla naszych najbliższych osób na szczególny dzień urodzin.

źródło opisu: https://www.wydsal.pl/bookDetail.php?bookId=279

źródło okładki: https://www.wydsal.pl/bookDetail.php?bookId=279

Agnieszka | 2012-05-12
Przeczytana: 2010 rok

"Szczęście nie jest celem, do którego się zmierza,
ale sposobem podróżowania"
/Margaret Lee Runbeck/