Gdzie się uczyć Informator o szkołach wyższych w Polsce 2006/2007

Wydawnictwo: Park
poradniki

Informator, w którym opisujemy ponad 100 uczelni państwowych usystematyzowanych wg typów kształcenia oraz około 300 szkół niepaństwowych, posiadających aktualną akredytację MEiN, zawiera: szczegółowe dane teleadresowe wszystkich szkół wyższych, wykaz wydziałów, kierunków studiów i specjalności uruchomionych w danej uczelni, z wyszczególnieniem stopni i form studiów, przejrzysty i zwięzły opis zasad tegorocznej rekrutacji. Informator aGdzie się uczyća’‘ to szeroka prezentacja szkół publicznych i niepublicznych, umożliwiająca szybkie porównanie ich ofert edukacyjnych.