Dotknięcie losu

Wydawnictwo: Libros
Fortune's hand
Miłość, romans, los,
Xsenia

Pokusa, zdrada, chciwość... i odkupiająca siła miłości. Robb jest skromnym, rozsądnym chłopakiem, mieszka z rodzicami w prowincjonalnym miasteczku, ma dziewczynę Lily i zamierza się z nią ożenić. Wypadek samochodowy, w którym giną rodzice Robba, zmienia jego życie. Niewielka suma z ubezpieczenia pozwala mu podjąć studia prawnicze w pobliskim mieście, do czego namawia go Lily. I oto Robb...

Pokusa, zdrada, chciwość... i odkupiająca siła miłości.

Robb jest skromnym, rozsądnym chłopakiem, mieszka z rodzicami w prowincjonalnym miasteczku, ma dziewczynę Lily i zamierza się z nią ożenić. Wypadek samochodowy, w którym giną rodzice Robba, zmienia jego życie. Niewielka suma z ubezpieczenia pozwala mu podjąć studia prawnicze w pobliskim mieście, do czego namawia go Lily. I oto Robb poznaje Hellen, wspaniałą dziewczynę, córkę znanego w okolicy prawnika. Odchodzi od Lily, żeni się z Hellen, rozpoczyna pracę w kancelarii prawniczej teścia. Jest szczęśliwy, gdy rodzi się ich pierwsze dziecko, dziewczynka Julie. Kilka lat później na świat przychodzi synek Penn, niestety, poważnie opóźniony w rozwoju, z czym Robb nie może się pogodzić. Oddala się od Hellen. Imponują mu bogacze o podejrzanym rodowodzie, którzy namawiają go do inwestowania w nieczyste interesy. Robb uświadamia sobie, co zaprzepaścił. Czy uda mu się odwrócić bieg wydarzeń?

źródło opisu: opis z okładki

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Vinga | 2016-11-26