Polskie jachty na oceanach

Wydawnictwo: Wydawnictwo Morskie
83-215-4410-X
historia
Bacha85

Niemal od pół wieku jachty pod polską banderą wychodzą na dalekie morza oceany. Pozostało niewiele miejsc, do których nie dotarł jeszcze polski jacht. Wiele pionierskich, dalekich i trudnych wypraw zapisało się trwale w historii żeglarstwa, wszystkie były świadectwami hartu, siły woli, odwagi i męstwa żeglarzy. Polskie jachty na oceanach są zbiorem opowieści o wszystkich oceanicznych rejsach...

Polskie jachty na oceanach są zbiorem opowieści o wszystkich oceanicznych rejsach polskich żeglarzy w latach 1932-1978 są kroniką naszych sportowych dokonań na oceanach.

źródło opisu: Opis z okładki

źródło okładki: zdjęcie autorskie