Lance Armstrong. Program mistrza. W siedem tygodni do doskonałości

Wydawnictwo: Kos
poradniki

W roku 1999 Lance Armstrong dokonał najbardziej dramatycznego powrotu w historii sportu, wygrywając Tour de France zaledwie trzy lata po tym, jak jego organizm został zaatakowany przez raka. Historia jego odwagi i determinacji poruszyła cały świat jednak trzeba było czegoś więcej, niż samego Lance&a, aby to mogło się udać. Potrzebny był program, wielostronny plan wzmocnienia, jazdy na rowerze i żywienia, który okazał się tak skuteczny, że stał się legendą. Lance Armstrong pragnie, aby czytelnik zastosował jego program. W tej książce znajdzie ćwiczenia, plany treningów, sposoby zwiększania wytrzymałości i triki psychologiczne, dzięki którym Lance wrócił do światowej kolarskiej czołówki. Program został stworzony przez Chrisa Carmichaela, trenera Lance&a przez ponad dziesięć lat i trenera amerykańskiej ekipy olimpijskiej w roku 1999.

Damian | 2015-05-02
Przeczytana: 30 kwietnia 2015

Choć Lance jest sportowcem najbardziej znienawidzonym, to warto sięgnąć po książkę, gdyż dostarcza wielu cennych wskazówek dla kolarzy amatorów, rozpoczynających swoją przygodę z tym pięknym sportem. Książka ma charakter poradnikowy, jednak po zaznajomieniu się z wieloma rozdziałami można spojrzeć na karierę i sukcesy Lance w trochę inny sposób. Zwycięstwa Armstronga to nie tylko doping, ale i ogromna praca.

Marcin Raczyński | 2014-01-26

Pod kątem treningu dla amatorów - bardzo przydatna.

Kamil | 2015-11-16
Taip | 2015-07-03