Kim jestem? W ciemnościach

Tłumaczenie: Maria Zawadzka
Wydawnictwo: Oficyna Imbir
Bacha85

Huu, huuu, huu Wołam swoich przyjaciół. Kim jestem?
Ta śmieszna książeczka do zabawy i nauki zapewni ci rozrywkę przy poznawaniu nowych przyjaciół- nocnych zwierząt. Szukaj niespodzianki- ruchomych oczu- na kolejnych stronach.

źródło opisu: Opis z okładki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Pistacia | 2015-05-03

Kompletując książki dla Bąbla (wszak wiadomo, że gdy dziecko jest w domu to mamy pretekst by kupować cuda bez większego wyrzutu - to nic, że czasem na zapas;)) trafiłam na książkę z serii Kim jestem?
Udało się zdobyć "W ciemnościach" z czego jestem bardzo zadowolona. O tym jednak za chwilę.
Oprócz "W ciemnościach" ukazały się również "W oceanie" oraz "W dżungli".

Książka miała czekać na moment kiedy moje dziecię będzie trochę większe ponieważ swoją wagę ma. Jednak pojawiła się tam jedna pięknotka, która podbiła nasze serce - sowa;)

Plany trzeba było zmienić i przyspieszyć zapoznanie z "W ciemnościach". Oczywiście radość była wielka:) Huu, huu, huu wystarczyło - uśmiech gwarantowany. Z czasem przyszła fascynacja ruchomymi oczami oraz ciutkę wcześniej pozostałymi zwierzęcymi odgłosami- drap, drap, cyt, cyt, pisk, pisk i zainteresowanie gotowe.

Jest tylko jeden minus. Książka obecnie jest bardzo trudno dostępna. Nie mówiąc o pozostałych tytułach. Swoją zdobyliśmy pod koniec...