UTRZYMAJ FORMę

Wydawnictwo: Muza
8372002630
poradniki

Ten niezwykły przewodnik pozwala zrozumieć fizyczny ból oraz uczy, jak szybko uporać się z nim, stosując proste techniki masażu oraz nieskomplikowane ćwiczenia. Ułatwia rozpoznawanie słabych punktów organizmu, które uniemożliwiają pełne wykorzystanie danego przez naturę potencjału. Umożliwia nowe spojrzenie na własne ciało i stworzenie planu ćwiczeń dopasowanego do potrzeb, pozwalającego przywrócić kończynom optymalną ruchomość oraz polepszyć wydolność organizmu. Pomaga zrozumieć bóle trapiące ludzi, chronić się przed nimi i eliminować je. Wyjaśnia, jak zbudowane jest ludzkie ciało oraz przyczyny powstawania wad postawy. Informuje, gdzie najczęściej dochodzi do urazów oraz jak wpływają one na funkcjonowanie organizmu. Uczy krok po kroku sporządzać mapę postawy ciała .

Aniołeczek | 2011-02-19