Potęga myślenia

Wydawnictwo: Muza
8373193154
poradniki

Potęga myślenia to dynamiczny, interaktywny program służący samodoskonaleniu poprzez myślenie i życie! z mocą. Autorka proponuje Czytelnikom ponad dwadzieścia ciekawych ćwiczeń i mnóstwo ukierunkowanych afirmacji. Korzystając z jej rad, każdy może stworzyć własną filozofię pozytywnego myślenia, która z pewnością ożywi najważniejsze dziedziny jego życia. Dzięki myśleniu z mocą: nauczysz się lepiej korzystać z potencjału swojego umysłu, opanujesz sztukę śmiałego i prawidłowego podejmowania decyzji, odkryjesz w sobie niewyczerpane źródło siły, z której zawsze możesz korzystać, wzmocnisz poczucie własnej wartości i uwierzysz w swoje możliwości, zrozumiesz, co to szczęście, otworzysz się na świat i łatwiej ci będzie tworzyć więzi emocjonalne.

ananda | 2014-04-09
Monika | 2013-06-09