Drzewa i krzewy. Rozpoznawanie gatunków

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MULTICO
Baume und Straucher, sehen, statuen, bestimmnen
flora i fauna
Bacha85

Książka ta wyróżnia się niezwykłą precyzją materiału fotograficznego. Niezbędne pojęcia botaniczne, pomocne przy posługiwaniu się kluczem przedstawiono na szczegółowych fotografiach i opatrzono objaśnieniami. Ponad 1600 zdjęć ilustrujących klucz do rozpoznawania 260 gatunków drzew i krzewów. 23 gatunki najpopularniejszych drzew sfotografowane w czterech porach roku, także ich liście, kwiaty,...

23 gatunki najpopularniejszych drzew sfotografowane w czterech porach roku, także ich liście, kwiaty, owoce, pączki, drewno i kora.

źródło opisu: Oficyna wydawnicza MULTICO,1997

źródło okładki: zdjęcie autorskie