Zwierzęta w parkach narodowych świata

Wydawnictwo: Muza
tłumaczenie
Magda Oborska, Dorota Bartnik
El Mundo de los Animales
83-7200-437-4
flora i fauna
Bacha85

Różne grupy zwierząt przedstawione w naturalnym środowisku, do którego przygotowały się podczas długiego procesu ewolucji. Czynniki warunkujące zachowania zwierząt. Znaczenie wpływu jaki jeden gatunek wywiera na świat zwierząt, a w rezultacie an życie całej planety. Opisy najważniejszych ekosystemów, rezerwatów i obszarów chronionych na świecie. Wzajemne zależności miedzy fauną a florą jako...

Czynniki warunkujące zachowania zwierząt.
Wzajemne zależności miedzy fauną a florą jako istota ekologii.

źródło opisu: Muza S.A., 2000

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
| 2014-07-24
Michał | 2013-07-10