Okładka książki Zwierzęta w parkach narodowych świata

Zwierzęta w parkach narodowych świata

Autor:
papier
Bacha85
8 (2 ocen i 0 opinii)

Opis książki

Różne grupy zwierząt przedstawione w naturalnym środowisku, do którego przygotowały się podczas długiego procesu ewolucji. Czynniki warunkujące zachowania zwierząt. Znaczenie wpływu jaki jeden gatunek wywiera na świat zwierząt, a w rezultacie an życie całej planety. Opisy najważniejszych ekosystemów, rezerwatów i obszarów chronionych na świecie. Wzajemne zależności miedzy fauną a florą jako istota...

Czynniki warunkujące zachowania zwierząt.
Wzajemne zależności miedzy fauną a florą jako istota ekologii.

źródło opisu: Muza S.A., 2000

źródło okładki: zdjęcie autorskie