5 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
MajinFox

źródło okładki: google

MajinFox | 2012-05-28
Przeczytana: 28 maja 2012

Nauczycielka od geografii wybiegła z kantorka pani od języka rosyjskiego. Terminy nagliły, więc i krok przyspieszyła. Zbiegając po schodach przysunęła swoją dłoń do ust, by ukryć, przed uczniami i ważnymi figurami liceum, opary "treści rozmów" ze swoją koleżanką. Stanęła przed drzwiami, wyprostowała spódnicę i krokiem godnym szeregowca przebranego za generała, przekroczyła próg pokoju polonistki.
- Ach witam cię, polonistko - zaczęła targi, ta co dostała rolę nauczycielki od geografii.
- Witam geo..., geogra... - polonistka zauważyła, że zastawiła na siebie pułapkę, już była zła na przybyłego belfra. Zemsta będzie sroga. Oby wytrzymać przeszywający wstyd do rozpoczęcia lekcji, tam im pokaże. - Cześć, co u ciebie?
- Wszystko w porządku, a pamiętasz o tym konkursie i o książce? Pal licho konkurs, daj mi nazwiska osób, za które nie będzie mi wstyd w mojej książeczce.
- No to popatrz se na tych ło - rzuciła polonistka i to nie żartem, a wykształceniem o ścianę.
Pani od geografii...

Na półkach