Szkoła biznesu. Dla ludzi, którzy lubią pomagać innym

Okładka książki Szkoła biznesu. Dla ludzi, którzy lubią pomagać innym Robert Toru Kiyosaki, Sharon L. Lechter
Okładka książki Szkoła biznesu. Dla ludzi, którzy lubią pomagać innym
Robert Toru KiyosakiSharon L. Lechter Wydawnictwo: Instytut Praktycznej Edukacji poradniki
poradniki
Instytut Praktycznej Edukacji
2004-01-01
2004-01-01

Książka dobra, ale po jej przeczytaniu długo nie mogłam znaleźć dla siebie odpowiedniego marketingu sieciowego. Teraz na rynek polski wchodzi nowa marka naturalnych produktów: http://coralclub.com/pl/catalog/health/
Jeżeli kogoś zainteresuje taki biznes zapraszam do współpracy:
kamila.coral.club@gmail.com
póki co jest jeszcze mnóstwo miejsca na rozwój :)

Jeżeli kogoś zainteresuje taki biznes zapraszam do współpracy:
kamila.coral.club@gmail.com
póki co jest jeszcze mnóstwo miejsca na rozwój :)

To kolejna książka R.Kiyosaki, którą miałam przyjemność czytać.
Domenami Kiyosakiego są jak zawsze: przystępny język, prosty sposób tłumaczenia skomplikowanych na pozór spraw i ogromny zastrzyk motywacji.
Minusem natomiast jest zbyt duża ilość wątków powtórzona z innych jego książek.

To kolejna książka R.Kiyosaki, którą miałam przyjemność czytać.
Minusem natomiast jest zbyt duża ilość wątków powtórzona z innych jego książek.

Świetna książka. Jeżeli kogoś interesuje temat marketingu sieciowego to koniecznie powinien przeczytać tę książkę. Kiyosaki bowiem opisuje MLM jako obserwator, który nigdy nie uczestniczył aktywnie w tego rodzaju przedsięwzięciu, dlatego też wydaje mi się, że jego zdanie na ten temat jest jak najbardziej obiektywne. Dlatego jeżeli macie wątpliwości co do MLMu to ta książka powinna je rozwiać ;)

Świetna polecam kazdemu a zwłascza tym, ktorzy działają w MLM

Świetna polecam kazdemu a zwłascza tym, ktorzy działają w MLM

Idealna opcja dla osób, które działają w MLM. Pomoże Wam znaleźć kolejne argumenty przemawiające za tym systemem działania.

Kolejna pozycja, którą przyjemnie się czyta. Wiedza jednak skierowana jest dla ludzi działających w marketingu wielopoziomowym (sieciowym). Dla ludzi zainteresowanych tradycyjnym biznesem nie jest to dobry wybór.

Dlaczego warto przyłączyć się do biznesu sieciowego? kilka odpowiedzi, których wcześniej nie znałam. Przeszkadza traktowanie czytelnika jak przeciętnego przygłupiego Amerykanina ale coś można dla siebie znaleźć

Świetne wprowadzenie do zasady działania MLM. Polecam każdemu kto chce umieć rozróżniać dobry MLM od tych co się kierują złymi zasadami ;)

prosta książka, ale wartościowa. informacje cenne dla każdego, które każdy zna, ale o nich zapomina. Szybko się czyta.

Ciekawe spojrzenie na marketing sieciowy. Warte lektury.

Ciekawe spojrzenie na marketing sieciowy. Warte lektury.

• Biznes
  • 2010

Dodaj cytat z książki Szkoła biznesu. Dla ludzi, którzy lubią pomagać innym