Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: Polnord-Oskar
Amanda herzlos
83-86181-29-X
Bacha85

Amanda bez serca jest powieścią o miłości i polityce, o wpływie polityki na związki uczuciowe bohaterów. O różnych fazach i różnych obliczach miłości, o urokach i trudach bycia razem ludzi dwojga płci, opowiadają trzej kolejni partnerzy głównej bohaterki. Akcja powieści rozgrywa się w latach osiemdziesiątych w podzielonych Niemczech, w dawnej NRD, u schyłku istnienia berlińskiego muru, z...

Akcja powieści rozgrywa się w latach osiemdziesiątych w podzielonych Niemczech, w dawnej NRD, u schyłku istnienia berlińskiego muru, z działającą jeszcze wszechwładną Stasi.

źródło opisu: Polnord-Wydawnictwo Oskar, 1996

źródło okładki: zdjęcie autorskie