kołowrót

Wydawnictwo: Wydawnictwo Morskie
83-215-8291-5
Bacha85

...- Stefan do cholery! Jeszcze raz proszę, zrób coś! DAj mi swój notes z adresami! - Po co? - Przejrzymy i zastanowimy się, do kogo mógłbyś zadzwonić. - Mogę ci dać notes, ale nic z niego nie wyczytasz. Najważniejsze numery są zablokowane, a szyfr znam tylko ja. Jerzy roześmiał się - Naprawdę? - Naprawdę- powiedział Stefa- Tam jest dużo zastrzeżonych numerów. A ja zawsze mogę zgubić notes,...

- Po co?
- Przejrzymy i zastanowimy się, do kogo mógłbyś zadzwonić.
Jerzy roześmiał się
- Naprawdę?
- Naprawdę- powiedział Stefa- Tam jest dużo zastrzeżonych numerów. A ja zawsze mogę zgubić notes, albo mogą mi ukraść, prawda? Przy twojej pedanterii prawie niemożliwe- powiedział Jerzy- Ale rzeczywiście strach pomyśleć, co by się wtedy stało.
- No właśnie. Wytłumacz Hance, że Ryszardowi nie utną głowy i że ja nie mogę się angażować w sprawę. Hanka powiedz co ciekawego znaleziono przy rewizji?
- Trochę dolarów.
- Głupstwo! PO pierwsze mógł mieć stary zapas, po drugie nie on pierwszy, ani ostatni brał. Co jeszcze?
- Rękopisy, trochę podziemnej literatury...

źródło opisu: Wydawnictwo morskie,987

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!