Ssaki

Tłumaczenie: Alina Rembiszewska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Patrzę, Podziwiam, Poznaję". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Arkady
Mammal
83-213-3805-4
flora i fauna
Bacha85

Oto nowe, oryginalne spojrzenie na ciągle tak mało znany nam świat ssaków. Patrzę na podobieństwo człowieka do małpy, na różnicę między największymi a najmniejszymi ssakami, ana zabawy małych psów i kotów. Podziwiam misternie zbudowane gniazda i norki, troskliwość kociej mamy, różnorodność i wielofunkcyjność organów, bogactwo futrzanych okryć. Poznaję ewolucję ssaków, rozwój mysiego noworodka,...

Oto nowe, oryginalne spojrzenie na ciągle tak mało znany nam świat ssaków.
Poznaję ewolucję ssaków, rozwój mysiego noworodka, funkcję torby kangura, ślady i tropy zwierząt i wiele, wiele wiecej

źródło opisu: Arkady,1996

źródło okładki: zdjęcie autorskie