Książka Roku 2018
9788374262040
poradniki

Trzecie wydanie cenionego poradnika dla wierzyciela. Gdańscy sędziowie prezentują niezbędne wiadomości z zakresu prawa materialnego i procesowego, służące zabezpieczeniu, dochodzeniu i egzekwowaniu należności wynikających z zawartych, a niewykonanych lub nienależycie wykonanych umów. Praktyczny komentarz do nowego sądownictwa polubownego oraz kosztów sądowych w sprawach cywilnych. Liczne wzory pism procesowych i umów, bogate orzecznictwo SN. Obowiązkowa lektura każdego przedsiębiorcy.

Wydanie uwzględnia zmiany obowiązujące od marca 2006 r.