Znalazłem dom

Tłumaczenie: Zbigniew Studziński
Seria: Harlequin Desire
Wydawnictwo: Harlequin
Boss lady and the hired hand
miłość, dziecko, ranczo
Avadoro

Odrzucona przez matkę i ukochanego chłopaka Amanda schroniła się wraz z synkiem na farmie starego Jonasa. Unikała mężczyzn, lecz mimo to miała wśród sąsiadów opinię ladacznicy. Po śmierci Jonasa wszelkimi sposobami próbowali pozbawić ją rancza. Walczyła o nie dzielnie z powodu małego Joeya. Czy męski i wspaniały Hawk, który nagle pojawił się w jej życiu, zostanie jej przyjacielem, czy też jak inni zechce ją tylko wykorzystać i okraść z tego co dla niej najdroższe?

źródło opisu: Harlequin Enterprises, 1998

źródło okładki: wydawca