7 (7 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
komiksy
Wkp

Komiksy: Niedźwiedź '78 - txt: Śledziu, gfx: Kurt Paskudna historia czyli wojna prewencyjna - txt & gfx: Ryszard Dąbrowski Mondo & Dab - 64 gigabajty pożądania - txt & gfx: Śledziu, tusz: Simson Człowiek Paroovka - tx & gfx: Marek Lachowicz Strachy - txt: Śledziu, gfx: Filip Myszkowski Prosiak Pulas - txt & gfx: Śledziu Kwiatuszek - txt & gfx: KRL Gawędy...

Komiksy:

Niedźwiedź '78 - txt: Śledziu, gfx: Kurt
Paskudna historia czyli wojna prewencyjna - txt & gfx: Ryszard Dąbrowski
Mondo & Dab - 64 gigabajty pożądania - txt & gfx: Śledziu, tusz: Simson
Człowiek Paroovka - tx & gfx: Marek Lachowicz
Strachy - txt: Śledziu, gfx: Filip Myszkowski
Prosiak Pulas - txt & gfx: Śledziu
Kwiatuszek - txt & gfx: KRL
Gawędy kolejowe - No mercy zdziro stara: Kazik kolejarz z Wałcza - txt: Gajos, gfx: Clarence Weatherspoon
Wilq: 20 centymetrów grozy - txt: Tomasz Minkiewicz, gfx: Bartosz Minkiewicz

Dwunastu Gniewnych Ludzi
Pobocza - Hammer
Pobocza Muzyczne

źródło opisu: http://www.komiks.gildia.pl/prasa/produkt/17

źródło okładki: http://www.wak.net.pl/old/produkt/index.php?id=archiwum_p_produkt_17

trycha | 2014-02-19
Przeczytana: 2003 rok

Ten magazyn, to rzecz niemal tak kultowa jak moonwalk Jacksona, jak włosy Violetty Villas, jak pulp fiction! Pamiętam to podniecenie, z którym wybiegałem do kiosku sprawdzić, czy kolejny numer już się ukazał, a czas oczekiwania mógł być naprawdę długi.

Nie śmiem nawet oceniać poszczególnych numerów, dla mnie to zawsze będzie całość, mimo spadku jakości po kilkunastu numerach. W środku historie ze świetną i świeżą fabułą, czasem wręcz genialną kreską i sposobem kadrowania. Zawsze z humorem, który potrafił rozbawić do łez (kultowe wnętrze okładki pierwszego Produktu). Do moich ulubionych zadań podczas lektury należało zawsze poszukiwanie nazw zespołów, na kadrach np. Osiedla Swoboda, których sam wówczas słuchałem. Mega rzecz! Szkoda, że tak rzadko pojawia się coś takiego. Z drugiej jednak strony, Produkt wypromował całą rzeszę młodych komiksiarzy - Śledzia, autorów KRL'a, WilQ'a, Likwidatora i wielu innych.

Mihau2d | 2017-07-18
Na półkach: Komiksy, Przeczytane