Mikrokraje Europy

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Przewodniki Obieżyświata". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Sorus
6 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
83-89949-02-4
San Marino, Andora, Monako
mmkay

Publikacja autorstwa botanika i podróżnika z Wielkopolski, prof. Remigiusza Mielcarka, przedstawiająca m.in. San Marino, Andorę i Monako.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

mmkay | 2012-05-09
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: 08 maja 2012

Przewodnik po krajach, o których większość osób nawet nie słyszała. Co prawda znam większość z opisywanych państw, ale autor potrafi zainteresować czytelnika swoimi spostrzeżeniami. Można co prawda spierać się z jego definicją niepodległego państwa (w uproszczeniu, jego zdaniem państwem jest każda jednostka, która posiada własną pocztę i wydaje własne znaczki), ale książka jest przyjemnym przerywnikiem, idealnym do poczytania na nudnym wykładzie.

Cappuccino | 2013-06-27
twardybidon | 2016-06-07